Славське: незабутній відпочинок та комфортні варіанти розміщення

Славське: незабутній відпочинок та комфортні варіанти розміщення

Популярний курорт Славське розкинувся в Сколівському районі Львівської області, в мальовничій, сонячній долині. Населений пункт оточують величні гори Карпати. В даній місцевості зливаються річка Опір з притокою Славкою. До міста Сколе від Славського відстань становить двадцять вісім кілометрів.

Найбільш високі вершини Славського:

  • Кичерка та Плай;

  • Присліп і Плішка;

  • Ільза і Клива;

  • Писана Криниця (Довбушанка), Високий Верх і Тростян.

Населений пункт знаходиться на висоті п’ятсот дев’яносто – шістсот метрів вище моря, характеризується досить розвиненою інфраструктурою. Більш детально про відпочинок та готелі Славського описано на сайті zik.ua.

відпочинок в Cлавське

Славське: повноцінний і комфортний відпочинок за прийнятними цінами

Славське – відмінне місце для літнього й зимового відпочинку! Гості зможуть орендувати готель Славського на будь-який смак і гаманець, знайти розваги по душі та інтересам!

На курорті розташовані численні готелі і готельно-ресторанні комплекси, приватні садиби і бази відпочинку, гостьові будинки і котеджі. Серед готелів Славського найвищі оцінки від туристів отримали – приватні садиби «Бойківська світлиця» й «У Олега», «Джерело» й «Лісова казка у пані Стефанії», а також гостьовий будинок «Медовий двір».

На гірськолижному курорті розташовані витяги з трасами різного ступеня складності, функціонують пункти прокату спортивного спорядження. Головні лижні траси Славського сконцентровані на гірських схилах Тростян і Погар, Кремінь і Менчіл.

славське бази відпочинку з басейном

Тростян облюбували любителі та професіонали лижного спорту. На горі Погар функціонує крісельний підйомник. Найлегші, пологі траси можна побачити на горі Кремінь. Недосвідчені новачки також полюбляють кататися на горі Менчіл.

Туристів в Славському пригощають смачними гуцульськими стравами й напоями затишні заклади харчування - кафе, гриль-бари, ресторани.

Гостям курорту варто відвідати відому геологічну пам’ятку природи, овіяну легендами і пов’язану з постаттю знаменитого ватажка опришків Олекси Довбуша - печеру під назвою «Писана криниця». Туристам також буде цікаво подивитися на церкву Успіння Пресвятої Богородиці, датовану 1901-им роком, освоїти п’ятнадцяти кілометровий пішохідний маршрут, який пролягає через населений пункт Славське, джерело «Писана криниця», гори Зворець і Високий Верх, а також село Волосянку. В сезон річка Опір стає придатною для водного туризму і екстремального заняття – рафтингу.


Нашли ошибку? Выделите текст с ошибкой и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам о ней.
Поделиться:

просмотров: 3760
Версия для печати
Всегда свежие новости
Будьте вкурсе новостей, получайте свежие новости на электронную почту


Новости по теме ""

Вы можете отправить свои новости нашему редактору. Самые интересные будут опубликованы на портале.