Карта електрозаправок для власників сучасних електромобілів

Ще кілька років тому автолюбителі сумнівалися в купівлі електромобіля. Нерозвинена інфраструктура заправних станцій була глобальною причиною. Але сьогодні ситуація змінилася в кращу сторону. На дорогах з'явилися не тільки сучасні екологічно безпечні машини, але й пункти їх обслуговування. Всі вони позначені на карті електрозаправок.

«TOKA» подбала про вас

Тепер кожен бажаючий може мати перед очима необхідну інформацію. Сьогодні компанія позиціонує себе першою мережею, яка обслуговує власників електромобілів в Україні. Для зручності клієнтів створені великі транспортні розв'язки та парковки, де можна зупинитися в нічний час, відвідати спортивні клуби та супермаркети. Передбачена також локація поблизу ділових, торговельних та розважальних центрів.

Побачити карту зарядних станцій для електромобіля можна на офіційному сайті компанії. Це дозволить не тільки ознайомитися з можливими зупинками, але й вибрати для себе найближчі пункти. Будь то місце проживання або шлях проходження до місця роботи. Тепер пункти зарядки розташовані на трасах, що мають міжнародне значення і в багатьох містах країни. За допомогою зручного сервісу ви зможете розробити власний маршрут руху.

Оскільки за останні роки численність електромобілів в країні значно зросла, кожне місто відчуває потребу в установці таких станцій обслуговування. Завдяки мережі заправок «TOKA», важливі пункти продовжують з'являтися.

Для зручності та вигоди клієнтів

Відвідайте офіційну сторінку https://toka.energy/uk/.

Тут можна:

  • дізнатися про діяльність компанії;
  • стати клієнтом в режимі онлайн;
  • завантажити мобільний додаток і навчитися з ним працювати;
  • побачити діючі тарифи та дізнатися про можливості заощадити.

А для тих, хто бажає розвиватися в сфері бізнесу, надається шанс купити електрозаправку і встановити її в своєму населеному пункті.

Ви можете отримати консультацію фахівців. На однієй зі сторінок сайту розміщені актуальні питання та відповіді на них. А щоб взаємодіяти з менеджерами безпосередньо, скористайтеся формою зворотного зв'язку, вказавши свої контактні дані.

Все, що важливо знати про електрозаправки в Україні, ви дізнаєтеся на віртуальному порталі «ТОКА».

Дотримуйтесь віянню часу. Купуйте екологічно безпечні автомобілі і сміливо переміщайтеся на них по всіх регіонах нашої країни! Тепер ви маєте для цього все необхідне!

Нашли ошибку? Выделите текст с ошибкой и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам о ней.
Поделиться:

просмотров: 1517
Версия для печати
Всегда свежие новости
Будьте вкурсе новостей, получайте свежие новости на электронную почту


Новости по теме ""

Вы можете отправить свои новости нашему редактору. Самые интересные будут опубликованы на портале.