Який диван краще: кутовий або прямий?

За затишок і комфорт в будинку, перш за все, відповідають вдало підібрані предмети інтер'єру. Дивану відведена головна роль. При його виборі багато покупців задаються питанням, який диван купити: кутовий або прямий? Спробуємо розібратися в нашій статті.

Кутовий диван

Диван кутовоi конфігурації підходить для великих і середніх кімнат. Він відрізняється великими габаритами і місткістю. На ньому легко поміститься компанія з 5-7 чоловік. А його головна перевага полягає в тому, що він задіє нефункціональну кутову зону в квартирі, дозволяючи раціонально використовувати вільний простір. Деякі дивани кутових варіантів двічі згинаються буквами П і Г.

Також на ринку можна знайти компактні кутові моделі. Вони мають тримісне сидіння з виступаючою подовженою кушеткою. У конструкції може бути передбачений розкладний механізм «дельфін». На такi кутові дивани ціна буде трохи менше.

Кутові дивани ще й дуже функціональні. Виробники оснащують їх вбудованими ящиками, в які можна складати одяг, спальну білизну, дитячі іграшки та інші речі, щоб не захаращувати вільний простір в кімнаті.

Прямий диван

Прямі моделі виконуються в різних габаритах. Є як компактні варiанти, які відмінно впишуться в маленьке приміщення, так і значних габаритів, які призначені для установки у великих і просторих приміщеннях.

Якщо вам потрібно купити диван в Тернополі прямої форми, то переходите за посиланням https://www.lisma.com.ua/ в інтернет-магазин виробника Lisma. Зверніть увагу, що такі моделі також можуть мати розкладний механізм і буквально за кілька секунд перетворюватися в зручне спальне місце. Вони бувають двох видів:

  • з поздовжнім спальним місцем;

  • з перпендикулярним спальним місцем.

В останньому випадку утворюється стик між двома половинами дивана. Він буде заважати комфортному сну.

Дивани без механізму трансформації мають високі посадочні місця, які більш зручні для сидіння. Така модель — це відмінний варіант для квартири, в якій є окрема спальня.

Підводимо підсумки

Який диван краще, однозначно відповісти не можна. Перший вид відрізняється великою кількістю посадочних місць, тому ідеально підходить для великої родини. Він також задіє нефункціональну кутову зону. Що стосується недоліків, то можуть виникнути проблеми з його транспортуванням через великі розміри.

Прямий диван може мати різні габарити. Можна знайти як двомісні варіанти, так і величезні шестимісні моделі. Софа оснащена глибокими і зручними сидіннями. Однак спати на такому дивані не зручно — комфортному сну будуть заважати поперечні шви. Такий диван краще придбати лише для сидiння.

Нашли ошибку? Выделите текст с ошибкой и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам о ней.
Поделиться:

просмотров: 1319
Версия для печати
Всегда свежие новости
Будьте вкурсе новостей, получайте свежие новости на электронную почту


Новости по теме ""

Вы можете отправить свои новости нашему редактору. Самые интересные будут опубликованы на портале.